O nás

 
 
 
Ahoj, já jsem Tereza,
 
 
majitelka cestovní agentury AMOTEPORTUGAL s. r. o., která vlastně nikdy neplánovala mít e-shop...
 
 

DSC_8522
 
 

Jak to vlastně začalo?

Do Portugalska jsem se zamilovala už v roce 2007, kdy jsem tam odjela na půl roku studovat a nakonec tam strávila krásných 10 let svého života. Portugalsko mě nadchlo natolik, že jsem se rozhodla založit si cestovní agenturu, abych jeho krásy mohla ukázat i dalším Čechům. Od roku 2011 tam tedy vozím turisty, abych se podělila o krásy země, kterou miluji, a která bude navždy mým druhým domovem

V roce 2020 ale přišel Covid, a cestování do Portugalska (a vlastně kamkoli) přestalo být tak snadné jako dřív, mnoho mých klientů muselo svou dovolenou zrušit nebo přesunout na neurčito. Já se ale nechtěla jsem smířit s faktem, že zůstaneme na bůhvíjak dlouho odříznutí od všeho toho skvělého, co Portugalsko nabízí, a tak mě napadlo, že když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k  Mohamedovi...

 

Proč by nemohlo Portugalsko k nám? 

Koneckonců často to byly právě ty malé každodenní domácí radosti, jako třeba společná rodinná večeře, které byly to nejvíce, co jsme měli - proč je tedy nespojit se vzpomínkou na léto strávené v Portugalsku?

Jelikož jsem v Portugalsku strávila pořádný kus života, navštívila jsem za tu dobu nespočet kulturních i přírodních památek, vinařství, vinic, sklepů, olivových sadů i korkových hájů. Pozorovala jsem, vnímala, absorbovala, učila se, obdivovala a ochutnávala, a tak jsem věděla, že Vám mohu nabídnout svůj osobní výběr těch nejlepších produktů, se kterými jsem se  v Portugalsku setkala.

Oslovila jsem tedy své kontakty v Portugalsku, vytvořila jsem e-shop, ze svého sklepa udělala sklad těch nejlepších produktů, a ty brzy začaly pronikat do Vašich domovů, kde Vám zpříjemňují speciální i krásné všední chvíle. A já jsem za Vaší podporu neskutečně vděčná. A kdo ví, třeba se spolu někdy uvidíme i na cestě po Portugalsku :)

 

Z Portugalska s láskou Tereza  
 
 

Douro_Z_Portugalska_Vína_a_Olivové oleje